Më mbaj mend (për 1 muaj)

Germs - Bindju Udhes (Feat. Mirel Kambo Aka M.K)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikush erdhi ne kete jete
Sa shpejt fati e nenshtroi
I ndrydhur e i shkrete
Djali rregullat i mesoi

I vecuar nuk do te jete
Mendimin e tij do te kete
Perpjekjet e tij vazhdimisht
S’mund te zgjasin pafundesisht

Bindju udhes dhe pse sje i lire
Bindju udhes mbase eshte me mire
Bindju udhes dicka mund te gjesh
Bindju udhes vazhdim te kesh

Dikush erdhi ne kete jete
Sa shpejt fati e nenshtroi
I ndrydhur e i shkrete
Djali rregullat i mesoi

Bindju udhes dhe pse sje i lire
Bindju udhes mbase eshte me mire
Bindju udhes dicka mund te gjesh
Bindju udhes vazhdim te kesh
vazhdim te kesh
vazhdim te kesh
vazhdim te kesh


Ky tekst u dërgua nga LedioGerms
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Germs - Bindju Udhes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bindju Udhes".
3. Video është e këngës "Bindju Udhes", por nuk këndohet nga Germs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Germs:


Komente 0