Më mbaj mend (për 1 muaj)

Germs - Lemsh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

S'kam guxim me te te shoh
Te te prek te enderroj
S'kam guxim qe me te dal
Duhet te shkel ate kujtim
Nuk e shoh me te arsyeshme
Qe te qendroj mbi keto gjurme
Te lagura nga shiu me balte
Qe s’leshohen nga trupi im

Drita verbuese me pershkon
Me ndjek nga pas nga do qe shkoj
As vet s'e di si nuk e gjej
Forcen qe te largohem
I mbytur me ankth te degjoj
Ti me flet une nuk kuptoj
Nuk e sheh me te arsyshme
Qe te qendrosh mbi keto gjurme

Guximi vjen mmmmmmmmm
Une prape enderroj mmmmmmm
Une prape jetoj mmmmmmmm
Qe te gabojPublikimi: 24/04/2013Më Shumë Këngë Nga Germs:


Komente mbi këtë këngëGerms - Lemsh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lemsh".
3. Video është e këngës "Lemsh", por nuk këndohet nga Germs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.