Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gerta Ademaj - Kjo Bote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Bote".
3. Video është e këngës "Kjo Bote", por nuk këndohet nga Gerta Ademaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gerta Ademaj - Kjo Bote Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

29/09/2008

2008-09-29T19:04:13+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Bote" kënduar nga Gerta Ademaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Anjeza Shahini. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po jetojm ne nje planet
secili per qejf te vet
dikush mire e dikush keq
s'ka njeri qe e mer vesh

s'di pse mendja mu ka mbush
s'po na ben hesap askush
po s'ke vize ne pasaport
s'ke ku nisesh neper bote
tek e fundit s'ka rendesi
une jam nje njeri
nese dua me shetit
dal me shoqe tre here ne diteKomente mbi këtë këngë