Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Tafa - Zemra Bam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

S`e kuptoj jo dashurine.
Pa nje zjarr e vetetime.
Kollaj fjalen nuk e jap,
Po s`ma beri syri fap. (2.X)

Ref.
Da moj dashuri nuk kam,
po s`ma beri zemra bam.
Dashuria s`lajmeron.
Fshehur vjen e fshehur shkon.

Da moj dashuri nuk kam,
po s`ma beri bam e bam e bam.
Dashuria s`lajmeron.
Fshehur vjen e fshehur shkon.

Vetem per nje here u beme.
Kush eshte djegur, s`digjet me.
Here te puth, here te genjen.
Te merr mendjen e s`ta kthen. (2.x)

Ref(4.x)


Ky tekst u dërgua nga  EliosshuliGreta Tafa
Publikimi: 19/05/2011


Greta Tafa - Zemra Bam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Bam".
3. Video është e këngës "Zemra Bam", por nuk këndohet nga Greta Tafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Tafa:


Komente 0