Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerti Gjoni - Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

huuuuuuuuuuu
syte e tu si diamante,buzet e tua leshojne mjalte
arome e trupit tend te zhveshur prane me rri
si trendafil me freskon,dora jote me ledhaton
flladi i lehte i frymes tende embel flet

Refreni
pa ty une jo sjetoj pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal

floku saj fije arte,ajo me ngjete me nje perralle
shtati saj si perendesh ngjitet lart

Refreni
pa ty une jo sjetoj.pa yt une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal
pa ty une jo sjetoj,pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal

pa ty une jo sjetoj,pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal
pa ty une jo sjetoj pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal


Ky tekst u dërgua nga eliana gjula



Gerti Gjoni
Publikimi: 22/10/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Gerti Gjoni
Teksti: Gerti Gjoni


Gerti Gjoni - Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Gerti Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerti Gjoni:


Komente 0