TEKSTESHQIP

Gerti Gjoni
Asaj
Lyrics

huuuuuuuuuuu
syte e tu si diamante,buzet e tua leshojne mjalte
arome e trupit tend te zhveshur prane me rri
si trendafil me freskon,dora jote me ledhaton
flladi i lehte i frymes tende embel flet

Refreni
pa ty une jo sjetoj pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal

floku saj fije arte,ajo me ngjete me nje perralle
shtati saj si perendesh ngjitet lart

Refreni
pa ty une jo sjetoj.pa yt une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal
pa ty une jo sjetoj,pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal

pa ty une jo sjetoj,pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal
pa ty une jo sjetoj pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal

DËRGOI:
INFO
Melodinë dhe tekstin e shkroi vetë këngëtari.