Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerti Musollari - Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Më mungon, sa bie nata
telefonin, në duar mbaj
në cdo fjalë,
të gjej të shkruar
me ty shpirtin, po e ndaj

Mezi pres, fjalët e tua
erë e ëmbël, mi percjell,
sa dhe malli më merr mua
ty te shkruaj, si përhere

Një gotë verë po kërkoj,
mbetur vetë në kiesi.
Një cigare me shoqëron
duke pritur nje fjale nga ty
mezi pres fjalet e tua
erë e ëmbël mi percjell
sa dhe malli me merr mua
ty të shkruaj si përherë

Mm\ezi pres fjalet e tua
erë e ëmbël mi percjell
sa dhe malli me merr mua
ty të shkruaj si përherë


Ky tekst u dërgua nga Fisnik MaloGerti Musollari
Publikimi: 28/04/2021
Orkestrimi: Shkëlqim Dule & Ervis Caushi
Video Produksioni: Enis Cela Production
Teksti: Majlinda PajajGerti Musollari - Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall".
3. Video është e këngës "Mall", por nuk këndohet nga Gerti Musollari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerti Musollari:


Komente 0