Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gesst - Vaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ka shumm koh qe tkom kerku ty
Zemra jem na don veq neve (eee)
Se pa ty so njejt bre zemra jeme
Kunder krejve beby jem aa mdon ti
Beby am thirr naj here ti
Sjena ma njejt qe su knaqe kurgjo ti
Gabon ron ron nese spo menon ti
Shpirti jem beson ty edhe neveee
Edhe kur kom faj une jom i joti
Per ty kom shumë llaf beby a beson ti
faj, faj, faj, faj, faj, beby edhe pse sum len
faj,faj,faj,faj, faj
Pse m'len ti n'faj faj, faj, faj, faj, faj beby edhe pse sum len faj
Vaj, vaj, vaj pse m'len ti n'faj
A menon qe zemra po te don beb
Sa inat qe menoj beba qe spom don ti
Kom menu qe dal beb a m'kupton zemer
Tkom une jet beb a m'kupton ti se kejt
ti fala fala zemren une ta fala fala
E tut t'dasht su nala nala beby edhe sot tash beby kejt um len faj faj faj faj
Zemer zemer beby edhe pse sum len
ne faj faj faj
Gabon ron ron ron nëse spo beson
ti shpirti jem beson veq ti dhe i joti edhe kur kom faj une jom i joti
per ty kom shumm llaf per ty a beson
ti faj faj faj faj faj beby edhe pse sum len ti faj vaj vaj vaj vaj pse mlen ti n'vaj
faj faj faj faj faj beby edhe pse sum len ti faj vaj vaj vaj vaj pse m'len ti n'vaj faj faj faj faj faj beby mos um le n'faj vaj vaj vaj pse m'le ti n'vaj
Gesst
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/09/2021
Teksti: Euron Selimi
Video Produksioni: Smartmotion Films
Produksioni: Analog Studios
Orkestrimi: Melo Music
Hairstyle: Riza Hair SalonGesst - Vaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj".
3. Video është e këngës "Vaj", por nuk këndohet nga Gesst.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gesst:


Komente 0