TEKSTESHQIP

Gesst
Vaj
Lyrics

Ka shumm koh qe tkom kerku ty
Zemra jem na don veq neve (eee)
Se pa ty so njejt bre zemra jeme
Kunder krejve beby jem aa mdon ti
Beby am thirr naj here ti
Sjena ma njejt qe su knaqe kurgjo ti
Gabon ron ron nese spo menon ti
Shpirti jem beson ty edhe neveee
Edhe kur kom faj une jom i joti
Per ty kom shumë llaf beby a beson ti
faj, faj, faj, faj, faj, beby edhe pse sum len
faj,faj,faj,faj, faj
Pse m'len ti n'faj faj, faj, faj, faj, faj beby edhe pse sum len faj
Vaj, vaj, vaj pse m'len ti n'faj
A menon qe zemra po te don beb
Sa inat qe menoj beba qe spom don ti
Kom menu qe dal beb a m'kupton zemer
Tkom une jet beb a m'kupton ti se kejt
ti fala fala zemren une ta fala fala
E tut t'dasht su nala nala beby edhe sot tash beby kejt um len faj faj faj faj
Zemer zemer beby edhe pse sum len
ne faj faj faj
Gabon ron ron ron nëse spo beson
ti shpirti jem beson veq ti dhe i joti edhe kur kom faj une jom i joti
per ty kom shumm llaf per ty a beson
ti faj faj faj faj faj beby edhe pse sum len ti faj vaj vaj vaj vaj pse mlen ti n'vaj
faj faj faj faj faj beby edhe pse sum len ti faj vaj vaj vaj vaj pse m'len ti n'vaj faj faj faj faj faj beby mos um le n'faj vaj vaj vaj pse m'le ti n'vaj
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, krijimi muzikor u paraqit tek audienca i kompletuar në prizmin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, për video produksionin e të cilit u përkujdes Smartmotion Films. Ky videoklip u publikua me datë 12 Shtator 2021. Për këtë këngë ka punuar tekstin Euron Selimi, autor i orkestrimit është Melo Music, ndërsa produksioni audio është përshtatur nga Analog Studios.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200