Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Getoar Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1512
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Getoar Selimi është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Getoar Selimi, i njohur edhe si GHETTO GEASY, Geti është një rap këngëtar shqiptar nga Kosova. Getoari filloi te merrej me muzikë qysh heret ne vitin 1994 ku filloi ti inxhizonte kenget i tij te para. Ku e beri nje kenge me Anita Vukpalaj te quajtur "Rap Adhuroj". Ne vitin 1996 Getoari bashkëpunoi me Jeton Topushen dhe Besa Gashin me ç'rast grupi mori emrin e tre tingujve "Tingulli 3". Mirëpo pas një kohe tejet të shkurtër, pas dy këngëve të real...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

188 🔥🔥

Lider i labelit

Babastars

Anëtar i grupit

Tingulli 3nt

Vëllai i

Liberian Selimit

Knuati i

Luana Vjollcës

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (43)

10
6
4
10
26
8
9
8
10
13
27
9
13
7
5
11
4
15
6
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Genc Prelvukaj

Skivi

BimBimma

Lyrical Son

2po2

Gold AG

Ledri Vula

Mc Kresha

D.U.D.A.

Unikkatil

Tags: Getoar Selimi, Ghetto Geasy, Tingulli 3Nt, Geti, Babastars


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet