A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ghetto Geasy - Berlusconi

Teksti i këngës:

Ref.
Mmv aj qe gjith e bani
Bs la familja
Jo filma Corleone
Thujum bab thujum boss thujum berlusconi
X2
Baba boss baba boss
Baba berlusconi

Rap 1:
Thirum berlusconi
Un I boj hitet
Quatro stagioni
Aaaa e meritoj 1 diss
Ki drejt so fair
Ti n'katun un n'paris
Prej shtetit ne shtet
Profesori I gjeografis
E boj qe n 20 vjet
Si qitash me ja nis
Parlamentin e shqipnis un e kam ne der te shpis
Para mas koncertit me percjellje te policis
Krejt ata qe dojn krejt ata qe vesin
Nuk munden mem pa ohhohhoo
Prej perdeve te mercedesit
Paret nuk harxhohen veq qe ndrrohet thesi
Njerzt e mi nuk marrin njerzt e mi veq shesin

Ref.
Mmv aj qe gjith e bani
Bs la familja
Jo filma Corleone
Thujum bab thujum boss thujum berlusconi
Baba boss baba boss
Baba berlusconi

Rap 2:
Selam ajlekum skom kurrgjo me veti
Po vjen vet geti
Per mu tjert veti
Ski pun me mu nese ski pun per veti
Ki pun me mu nese te rritet buxheti
Fjalt I kom me lek perndryshe muna me braktis
Intrvist me mu xhepat tu jan boshatis
Per fashion skom ca flas nuk du as me ja nis
Si me kon parisien me swag t'prishtinalis
Thujem rruga e mar gjithmon rrugve vet turist
Ball man ballin man art pist fashionist
Ky ësht veq talent inesta per asist
Chillin ne nivel tu meditu budist

Ref.
Mmv aj qe gjith e bani
Bs la familja
Jo filma korleoni
Thujum bab thujum boss thujum berlusconi
Baba boss baba boss
Baba berlusconi

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019