Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Demaj - Sytë E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kur me Kan Shikuar
Sytë e tu te bukur
Telat e gitares
Te gjith i kam kputur

100 zemra zoti
T”mi Kishte kriju
Me deshire te gjitha
Ti kisha dhuru

Refreni

N”Syte e tu,
N” syte e ty dua te vdes
N”syte tu
Gzimin Po e pres

As nje note e kanges
Me nuk pelqen
Thuaj n “zemren tande
A Kam a nuk Kam vend

Nese nuk Kam vend
Mos me le te pres
Duke dashuruar
Me Lejo te vdes

Refreni


Ky tekst u dërgua nga Gezim DemajGezim Demaj
Publikimi: 10/01/2020


Gezim Demaj - Sytë E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sytë E Tu".
3. Video është e këngës "Sytë E Tu", por nuk këndohet nga Gezim Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Demaj:


Komente 0