TEKSTESHQIP

Gezim Demaj
Goce Pejane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Goce Pejane" kënduar nga Gezim Demaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.