TEKSTESHQIP

Gezim Demaj
Per Ty Shpirti Im
Lyrics

Ti bjondinë me deh pa pire
Me ato buze e sy te mire
Me ben te vloi vullkan te shperthej
Pa pike gjaku me len nder dejë

Refreni

Se sa shume te dua
Bota late dije
Djellin e Baj shkrum
Per ty shpirti im

Ti Debore une gacë e flakë
Me degdisë me len te ngrat
Nese me do mos me mundo
E ja me puth dhe me shtrengo

Refreni Se.,,,,