TEKSTESHQIP

Gezim Demaj
Sonte O Shokë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte O Shokë" kënduar nga Gezim Demaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.