A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gezim Kaso - Vajza Shqipetare


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/04/2013

2013-04-13T13:08:14

Song from the album:

"Shqiptar Kam Mbetur"It's a long time that we try finding the lyrics to "Vajza Shqipetare" sung by Gezim Kaso.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Lori. We wish that's the lyrics you are looking for:

e kush tka hy oh e pra nvalle kjo prishtinasja zemrat do naj kallle vajza e ulqinit pra po i rrin o dore per dore e me qameri luje valllen o moj si serkadhe dridhe belin dridhe m
oj vajzat shqiptare e kush ja del oj si yll e hane tuj fluturue o nje goc tirone
t
ek trovarja valllen po e prit me e blemore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019