TEKSTESHQIP

Gezim Kaso
Mikja Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mikja Ime" kënduar nga Gezim Kaso.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.