TEKSTESHQIP

Gezim Kaso
Sy Bukura Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sy Bukura Ime" kënduar nga Gezim Kaso.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse produkti muzikor është përcjellë tek artdhashësit i realizuar me mjaft shije me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 5 Janar 2017.