TEKSTESHQIP

Gezim Kaso
Mallakaster Laberi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mallakaster Laberi" kënduar nga Gezim Kaso.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 6 Korrik 2019, Gezim Kaso publikon videoklipin "Mallakaster Laberi".