TEKSTESHQIP

Gezim Kaso
Çunat E Librazhdit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çunat E Librazhdit" kënduar nga Gezim Kaso.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse krijimi muzikor u paraqit tek audienca e gjerë i realizuar mjaft mirë me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 16 Shtator 2019.