A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gima - Hape Zemrën


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/06/2018

2018-06-14T19:26:02

Kamë ndëgjuar e ashpër je në puthje
Kamë ndëgjuar se ti nuk don lutje
Më kanë thënë se kurrë s'je e vetmuar
Dashurinë çdo kujt ja ke dhuruar

Më merr më ndihmo
Të gjitha që i din ti mi mëso hej
Më merr më ndihmo
Të gjitha që i din ti mi mëso hej

Ti ti ti ti ti...

Hape zemrën
Hape zemrën
Hape zemrën e mos e mbyll se po't pëlcet
dikun
Hape zemrën
Hape zemrën
Hape zemrën e mos e mbyll se po't pëlcet
dikun.

E gjitha përsëritet edhe një herë...🤘

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019