A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gjira - Qka Din Ti Per Mu (Diss Getit)

Teksti i këngës:

Ref;1 Gjira
.................
Qa din ti per mu tekstet tua sdin mi shkru
qa din ti per mu per kurgjo ti sje modnu
N'lagjen tende nr.1 un jam
Nuk mundesh mu mar me mu se un gjith kom
.................

Buja
.................
Qa din ti per mu qa din ti per neve
Me fakte kerka veq qa nin ti pi tjerve
Qa nin pi filanit qa nin pi fistekit
Po folin perinati e let folin pi mllefit
Se munohen me na qit po smun na mrrin nalt ata
Smaten me baben se e din qe jena t'aft
Se din qe jena cullll se na rrina fulllll
Se din qa i gjon me bo me ju fluk
..................................

Cyanide
..................................
Kejt e din po ti nuk din sen
Hajde ktu babes e tmushi men
Shpinen ma run un shpinen ta ruj
E sjap pergjegjesi per gjestet e kerkuj
Per senet qe i thojn e senet qe i bojne
A t'hin ne beth a nrrs te qojn
Sen sum pengojn hiq nuk ma nin
Ti ke ne NEW YORK po edhe un kesh ne PRISHTIN
22 vjet dost veq teper jom pjek
E s'kish me m'pas hije me dal e me te prek
Ala rri mas fjalve qe i kom than ne kang
Ta kom shajt HALETIN kurr stkom shajt me NAN
Se sjam nat nivel edhe pse hekrin ne bel
Po foli pi zemres e let del ku t'del
Se jom ngi pa kuptim e jom ngi bela
Kom hup plot shok pi plmbit e jom tuj hup ala pidh
..................................

Ref: Gjira
..................................
Qa din ti per mu tekstet tua sdin mi shkru
Qa din ti per mu per kurgjo ti sje mondu
N'lagjen tende nr.1 un jam
Nuk mundesh mu mar me mu se un gjith kom
..................................

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019