Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjira - Se Beson Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Sa e lumtur jam
Kur ta shof at sy
at Sy te gjelbert qe me jep shpres per ne te dy
Ti je drita ime Zemer, pa ty nuk dua Tjam
Gjith diten e qoj kot, deri kur te kam ty prane

Mandej Zemra me shkelqen
Ti je Djelli qe'm Rrezon
I vetmi person, qe mua me kupton
Sa te dua , oho
Sa te dua se beson
Krejt jeten time me gjith qejf ne durt e tua e lshoj 2x

Refraini:
Ti je jeta ime
Ti mua me ploteson
Prane tash te kam dhe kurr sdua te lshoj
Sa e lumtur jam kur ta shof ket shpres ne sy, qe na jep ket force
Force per ne te dy

Sa e lumtur jam
Kur te kam ty prane, ti je jeta ime Zemer, une te kam xhan
Dhe le ta din, krejt bota le ta din
qe un te kam Zemer, qe ti mua mke Femen

Nuk mund ta perkujtoj ket jete pa ty
Gjithmon dot kem , une shpres ne sy
Tlutem, tlutem besom
Pse ti trishton?
Trishtimi yt, dashurin e komplikon
Kshtuqe, ta jep ket bese Zemer
Po ta premtoj Zemer
Kjo qika ktu zemer, te dashuron Zemer
a pom kupton? a pom beson?
a pom kupton? te lutem besom

Refrai 2x

Produced by Mad Met


Ky tekst u dërgua nga Gerta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gjira
Publikimi: 30/03/2012


Gjira - Se Beson
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Beson".
3. Video është e këngës "Se Beson", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjira:


Komente 0