A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Gjira - This One Is Mine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/02/2014

2014-02-27T17:15:35

He got me deep and I Cant be strong
I act like a Child and write him Songs
Call him late and talk all night long
and hate myself When I do something Wrong

Listen Baby this is wierd for me
I Used to be on my own, but now i Want You here
24/7, turn the lights off
I Wana be next to you, where ever You Go

I take Your Pain away, Im Your Umbrella when it rains
Share them good days, and Show u my Real Face
I will be Fair and Nice, I promise no Games
Take me under Your Wing, and Just Stay

Chorous:

Do You See him? This one is Mine
One in a Million, Born one of a kind
God made him for me, he stole my eye
My Heart, my Mind, Baby Your Mine 2x

BabyBoy I feel so confused,
I Hope You feel the same,
Sometimes I dont know what to do
to make You belive me

We endless, fearless, stick together
I never expected this ....


Ky tekst u dërgua nga  AneesA
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019