Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjira - Sìpo Ma Nin (Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Ndarja kur ska qen opsion,
Por kur s'shkon e më nuk shkon
Dhe kur s'bon me ty, më s'bon
Asgjë nuk është von.
Edhe stilat që ti boj,
Ti e din se skam nevoj
Pas meje ti vjen,
Se un kile ta kom lon.

Ref:
S'është voooon
(Ka kalu kogja koh)
Ka kalu tepër koh.
Asgje sbon
Asgje sbon
Ti e din se hiq s'është tu ma ni.
Asgje sbon
Asgje sbon
Ti e din se un s'mendoj për ty.
Eh eh ehehejj eh ehehejj ehej
Yeahi yeahi yeah
Eh eh ehehejj eh ehehejj ehej
Spo ma nin për ty yeah.

E di që kena mujt me kon
çifti ma i mir n'qytet.
Fajin lyp të tjetër,kurgjo ejote ti i the.
Une ty të kam duru
Se të kam desht shum,
Zemër ma mirë von për mu
Se me ty me kon.

Ref:
S'është voooon
(Ka kalu kogja koh)
Ka kalu tepër koh.
Asgje sbon
Asgje sbon
Ti e din se hiq s'është tu ma ni
Asgje sbon
Asgje sbon
Ti e din se un smendoj për ty.
Eh eh ehehejj eh ehehejj ehej
Yeahi yeahi yeah
Eh eh ehehejj eh ehehejj ehej
Spo ma nin për ty yeah.

Spo ma nin për ty yeah.

Spo ma nin për ty yeah.


Ky tekst u dërgua nga Aupersweet Dita   VeNitaGjira
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/06/2012


Gjira - Sìpo Ma Nin (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sìpo Ma Nin (Remix)".
3. Video është e këngës "Sìpo Ma Nin (Remix)", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjira:


Komente 1