A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Gjira - Muzikë Demonstrata


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  90

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/09/2013

2013-09-08T14:58:52

Do kanë mendu qe s'vi apet
E do tjera kanë ra n'siklet
S'di çka po tuten unë jam veç vet
Shote Galica guess who's back

Do janë tuj m' gju
po askush s'pom rrokë
lypa përmbajtje
po ti s'kishe kokë

E po na thrrasin „Hej moj, hej, ku je!"
armiqt po plasin, zgjidhje nuk po gjejnë
Kush s'do t'na ndalë më, këtë rrugë e kemi zgjjedh
për kët do t' vdesim si për këtë atdhe

Muzikë - demonstrata
anti bajata
anti komercial
anti bitchy style

Ko-ko-komercial
anti bitchy style

Hook:
Hajde kush po vjen me mu
Se s'po muj me i duru
Se krejt po folin, po folin
Hollywood filma shohin
(x2)

Gjuha jem - për ju skandal
Gjys cullak - krejt normal

Tash po vesin - kush eshte ky djalë
Justin Bieber, o budallë

Do janë tuj m' gju
po askush s'pom rrokë
lypa përmbajtje
po ti s'kishe kokë

E po na thrrasin „Hej moj, hej, ku je!"
armiqt po plasin, zgjidhje nuk po gjejnë
Kush s'do t'na ndalë më, këtë rrugë e kemi zgjjedh
për kët do t' vdesim si për këtë atdhe

Muzikë - demonstrata
anti bajata
anti komercial
anti bitchy style

Ko-ko-komercial
anti bitchy style

Hook:
Hajde kush po vjen me mu
Se s'po muj me i duru
Se krejt po folin, po folin
Hollywood filma shohin
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Dionis Ag
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019