Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjira - Baby

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby".
3. Video është e këngës "Baby", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjira - Baby  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

1 🔥

08/09/2013

2013-09-08T13:42:12+00:00Jemi në fazën e dytë
Dhe çdo gjë duket perfekt
Je pak si zemërftohtë por mua me pëlqen
Me thonë qe s'më përshtatesh hiç
Besoj qe unë ma mirë e di
E di se si je ti!

Thonë qe ti nuk kujdesesh
Qe ty hiç s'ta ndien
Krejt po çuditen pse ti nuk më thirre
Oh -- ho kjo dashuri
s'ka nevojë për dëshmi!

Refreni:

O baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby ti e din qe ty t'kërkoj
Oh baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby dashuria jone s'është lojë hej

Ti do që të thërras
Ti do që të flasë
Çdo natë çdo natë

Ti pret për një çast
Ti pret për një rast me mua me mua
Ti e din qe ty t'kërkoj
Si ty unë oh oh
A e din se ty t kërkoj ?
Oh o si ty unë nuk gjej

Refreni 2x

O baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby ti e din qe ty t'kërkoj
Oh baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby dashuria jone s'është lojë hej

Ye im singing this one for my baby
Zemër ti e din qe vetëm ty t'ndjej
Sa herë qe t'shikoj ty unë e vërej
That you are my baby
And lately
Jemi unë e ti baby
Se tjerët nuk kanë rëndësi baby
Se tjerët nuk munden me dit baby
Sa vlen ti për mua uhh uhhh

Refreni 2x

O baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby ti e din qe ty t'kërkoj
Oh baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby dashuria jone s'është lojë hej


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet