Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjira - A Po Ta Don?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Ta Don?".
3. Video është e këngës "A Po Ta Don?", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjira - A Po Ta Don?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Komente

6 🔥

24/11/2013

2013-11-24T11:44:15+00:00Jon' do njerz t´paqe
s´lypin shume, dine me u knaq
e do gjith' ankohen, kurr s´diten t´rahatohen.

Do njerz jon t´thjesht, luftar prej natyre
e te do shihet prej s´largti qe lypin shkelma ftyre

Aspak pa ndryshu jom ajo qe e ke prit
"Cka po don me t´knu" mu ma ka dasht, ty t´ka fike!!!

Si Albulena, oh moj prita prita
e ndali Sulltanin se SOT me ka ardh Dita

Cka jon' kto stila? S´mund behesh si Gjira
Jo pse po te thom une por po te thojn edhe gjinja

A po ta don? 2x
Nese s´ta don thuj DUMA DUMA

Mami pare s'kish me i ble çfar dojke Qika
Vetem nje enderr e kom pas, patika me drita

Po s´na ka dashte
Pare na skem pas
Prap une thom' nasht, se ty afer t´kom pas Mami

Jeta esht e shkrume, timen po e qkallaviti
veq me ju tregu, se krejt cka don ne dore i ki ti

Pleqt gjith kan thane "Shtrej kembet sa e ke jarganin"
por mu sesht tu ma ndi, se ta ngrehi ta marr tanin!

A po ta don? 2x
Nese s´ta don thuj DUMA DUMA
3x


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet