TEKSTESHQIP

Gjira
Aua
Lyrics

oh mama zemra aua besova ne dashni
po kejt m'dul kontra
oh mama zemra aua besova ne dashni
po Fuck it
Mjafton qe e di ae un' skom faj
po ti je bal shko mytu n'mal e baju
baju, baju,baju
senet e tua hala n'banese
ti jep dhe merr njejten kohe shprese
ey alo (nalu X2)
e deshta e deshta
po n'fund po vdeke shpresa
ec kapi tash kto celsa se boll mo
spo du mo, spo muj mo, spo bon mo (x2)
edhe pse zemra hala po e don ey
oh mama zemra aua besova ne dashni
po kejt m'dul kontra

oh mama zemra aua besova ne dashni
po kejt m'dul kontra
oh mama zemra aua besova ne dashni
po Fuck it
besova ne dashni
po Fuck it
okay, kaj here kisha dasht
gomat e kerrit me ti qperthy
po tani po m'bjen n'mend

qe ti as kerr nuk ki
shokt i ki fmi & birren po e pin me zore
i vetmi sen qe te shkon per ftyre
o ni traktor
ndoshta m'duhet mu pajtu
amo zemren ma ke thy
netflix po kqyri vet
jom msu me kqyr me ty
seri mas seri
ska mo " mon cheri"
kur ata qe e don e lshon
dije as zoti sesht me ty
do njerz jan msu me hek pak pa lidhje
veq kaj here kisha pas qejf me te pa tu vdek
paradox shizofren
jo ti mu po veten po rren
mbas ksaj krejtve cka ka ndodhe kallxom
ti naten qysh po flen?
kallxom
ti naten qysh po flen?

oh mama zemra aua besova ne dashni
po kejt m'dul kontra X2
oh mama zemra aua besova ne dashni
po f**k it
besova ne dashni
po f**k it x3

DËRGOI: