Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjovani Gjonaj - Unë Beqar, Ti Beqareshë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ma e mira e Kosoves
eshte vajze Rugoves-2x
E ka rritur nana si lulen e molles-2x

refreni-
Une beqar ti beqareshe
edhe Zoti na ka nesh
me ja prish Zotit nuk ban
se gjithe jeten ka me t'nam-2x

Disa here te pashe e asnjehere s'te fola-2x
pata frike moj zemer me ty mos t'gaboja-2x

refreni-
Une beqar ti beqareshe
edhe Zoti na ka nesh
me ja prish Zotit nuk ban
se gjithe jeten ka me t'nam-2x

Si lulja e blinit nen hije t'ullirit-2x
po te pres moj zemer ne kala t'Ulqinit-2x

refreni-
.........................................


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini

Gjovani Gjonaj - Unë Beqar, Ti Beqareshë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Beqar, Ti Beqareshë".
3. Video është e këngës "Unë Beqar, Ti Beqareshë", por nuk këndohet nga Gjovani Gjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjovani Gjonaj:


Komente 0