Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Lotet E Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pse bre djal po don mem mbyt
Vec njeher leshomi syte¨
2x
Vec nje fjale ma thuaj djale
pastaj shpirti le tme dal

refreni2x

keta sy lotet nuk i ndalin
per ty ment e krese po me dalin
mos me ler se ste kam faj
a e sheh per ty po qaj


Gjyle Collaku - Lotet E Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet E Dashurise".
3. Video është e këngës "Lotet E Dashurise", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0