Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Ku Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Si te jete me fike ne sy
Se pran vehtes ste kam ty
Te kerkoj neper erresire
Sme lene lotet te te shoh mire

Perse hena spo ben drite
Pse vec terr me shohin syte
ne vend te ujit pi vec lote
ku je ti ,ku je ti,kuje ti qe ste shoh dote

pse sonte syte sme shohin drite
pse ti ne vesh sme peshperit
hena ne qiell si lote i ngrire
me fike me la ne erresire

refreni 2xNuk kemi video për këtë këngë.
Gjyle Collaku - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0