Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Nate E Vetmise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Edhe kjo nate po kalon
E une te kujtoj
Edhe jeta pa ty spo kalon
Pas teje me kaloj edhe rinia
E ti nuk u ktheve
Cme duhet mu jeta
Kur sje ti pran meje

Refreni 2x

Ishte nate qe na ndau
Sedija ti ku me ike
Lotet e syrit mu thane
Vec mua ti me kishe
Ishte nate qe na ndau ne te dyNuk kemi video për këtë këngë.
Gjyle Collaku - Nate E Vetmise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nate E Vetmise".
3. Video është e këngës "Nate E Vetmise", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0