Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gjyle Collaku - Ende Jam Gjall Por Nuk Jetoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/01/2013

2013-01-17T11:24:17+00:00Ende jam gjal pa ty e vdekur,Me mbyti ky mall
Tash kam mbetur ne vetmi,Prejse shkove shpirto ti
Fike zjarrine zemres sime,Eja pse me le ne pikellime
Ti e din se jam betu,Pervec teje tjeter sdu

Refreni 2x

Aman amana,aman aman
Prap jam gjall por jetoj kot
Aman aman ,aman aman
Pa ty jeten sedua dot

Ened jeten pa e shiju me mbyti ky mall
E ty shpirtin ta kam fal,dashuria ime e pare
Sa e zbrazet me duket jeta qe ne vetmi me ke lan
Vetm ti hallin ma din se vec tjeter skam


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet