Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Gjyle Collaku - Zemra Ndryshe Flet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ndryshe Flet".
3. Video është e këngës "Zemra Ndryshe Flet", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gjyle Collaku - Zemra Ndryshe Flet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/03/2009

2009-03-23T00:14:20+01:00Dje te thash e jotja s`jam,
sot i rash un pishman.
As nje nat nuk muj me shty,
nese s`jam veq me ty.

Qfar thot goja mos ki dert,
sepse zemra ndryshe flet.
Shum e shkurt eshte kjo jet,
inati nuk ben me mbet (2x).

Prej dashnis e jo me sher,
te lendoj nga njeher.
Vendin tend ne zemren tem,
jo askush nuk e nxen.

Qfar thot goja mos ki dert,
sepse zemra ndryshe flet.
Shum e shkurt eshte kjo jet,
inati nuk ben me mbet (2x).


Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor_tet
Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë