Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Qollaku - Ani Moj E Majra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ani moj e majra
Ti m'je ma e hjeshmja x2

Me shom coca one dola
Porsi tej s'un xheta x2

Sikor tej s'un xheta
Moj lulja e molles x2

Sikor me u rrejt e majro
Ne mes te Tetuoves x2

Sikor tej s'un xheta
Moj lulja e molles x2

Sikor me u rrejt e majro
Ne mes te Kerçoves x2

Sikur tej s'un xheta
Moj lulja e Sharrit x2

Sikor me u rrejt e majro
Ne mes t'Gostivarit x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Gjyle Qollaku - Ani Moj E Majra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj E Majra".
3. Video është e këngës "Ani Moj E Majra", por nuk këndohet nga Gjyle Qollaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0