Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Gjyle Qollaku - Tjeter Nuk Du  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2016

2016-03-24T09:13:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tjeter Nuk Du" kënduar nga Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjyle Qollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet