TEKSTESHQIP

Gjyle Collaku
Lamtumire
Lyrics

2x
Lamtumire lamtumire me the ti nje nate
Pa plagose zemren time dhe u tretet larg

Refreni 2x

Sikur zogu ne kafaz,kur nuk ka liri
Zemra ime e plagosur,qan per dashuri

2x
Lamtumire,lamtumire nje fjale shume e rende
Si ta shlyje kete fjale nga mendja te kujtoj emrin tend