TEKSTESHQIP

Gjyle Collaku
Ti Per Mua Je
Lyrics

2x
Po e shoh qe po del me tjetren,
me qellim maaa nxive jeten
sme besohet qe sa shpejt,
tjetren e ke gjet

2x
Edhe asaj ashtu si mua
t'njejtat fjaaal sonte ja thua,
dije mir qe ste shkon gjaaat
ska met lon ty rehat

2x
Ti per mua je
nje i pa shpirt
mke tradhtu e
nuk e paskam dit
dashuria jon ishte pa shpres
paske qen nje i pabes

2x
Te kam thirr gjdo 5 minuta
te me kthehesh shum her tu luta
deri sa e pash dhe vet
se mke harru krejt

2x
Edhe asaj ashtu si mua
t'njejtat fjaaal sonte ja thua,
dije mir qe ste shkon gjaaat
ska met lon ty rehat

2x
Ti per mua je
nje i pa shpirt
mke tradhtu e
nuk e paskam dit
dashuria jon ishte pa shpres
paske qen nje i pabes

DËRGOI: