TEKSTESHQIP

Gjyle Qollaku
Pritëm Kosovë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pritëm Kosovë" kënduar nga Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i melodisë dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Labinot Mezini, teksa autor i tekstit është Kreshnik Avdiu.