Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gojteliga - Duart Lart Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk ka më zgjidhje
Nuk dua Zgjidhje
Mos Lëviz
Ngrini duart lart

Ka vetë dhunë
Shoh Vetëm dhunë
Asnjë lëvizje
Ngrini duart lart

Asnjë lëvizje
Ngrini duart lart
Nuk kam më zgjidhje
Asnjë lëvizje
Gojteliga
Publikimi: 07/07/2020


Gojteliga - Duart Lart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duart Lart".
3. Video është e këngës "Duart Lart", por nuk këndohet nga Gojteliga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gojteliga:


Komente 0