TEKSTESHQIP

Gold King
A E Din
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din" kënduar nga Gold King.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë traditë në showbizin shqiptar, projekti është përcjellë para audiencës i plotësuar tejet mirë edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 30 Shtator 2017.