Më mbaj mend (për 1 muaj)

Goni - Vendi Ven Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


yeah.... craizy g...
hey jom n'start
tash krejt durt nalt
kjo loj u kry u bo e pat
pse nuk po beson
pse spo kujton
pse ky GON vetem ty te don
hey hey tash zemer shuj
hey hey per ty un po vuj
jo jo un nuk pot kuptoj
jo jo un veten e mundoj
ani mir ti me kan po rin
ani sa mir ti me V.I.P
e un mbeta me ni migrofon
e di se ky GON ty nuktintereson

REF: GONI (2X)
veni ven nuk t'zen (jo jo)
tan naten sun po flen (ha ha)
se ti je shum problem (aha)
pse me len pa men.

ndoshta ti se kupton
ti mir zemer sen e perballon
ti mu zemer pom haron
ti mu zemer pom shkatron
ej tash ngom shka pot thom
djal sikur un ti se meriton
haroje at leter
haroje at veper
duhesh mem haru
ti mu patjeter
tash mere qeket adres
me ardh ti te un n'banes
se ne zemren time
un kam munges
zemer mos prit
met qu ndonje FTES
se me bo met shti n'mes
un bi ntok menjeher nstres
se ti ki qef mercedes
se un ty mo sen pot pres

REF: GONI (1X)
veni ven nuk t'zen (jo jo)
tan naten sun po flen (ha ha)
se ti je shum problem (aha)
pse me len pa men.
(1X)
veni ven nuk t'zen (nuk tzen)
tan naten sun po flen(po flen)
se ti je shum problem(problem)
pse me len pa men.

Pse tash ti po gutesh
pse tash ti po tutesh
shum fell n'loj ti po futesh
vetem per veti ti po lutesh
yeah sa keqper ty
yeah sa mir per mu
ha ha shum mir e din
zemer per ty hiq sma nin
jo zemer ti qa po thu
ti mu zemer mke mungu
ti mu hiq sum don
zemer kur t'kthehesh
dot jet von
shum keq e di pot vjen
gjumi ste zen hiq spo flen
se krejt shka ke thon esht ren
e di se ty veni ven nuk tzen

REF: GONI (1X)
veni ven nuk t'zen (jo jo)
tan naten sun po flen (ha ha)
se ti je shum problem (aha)
pse me len pa men.
(1X)
veni ven nuk t'zen (nuk tzen)
tan naten sun po flen(po flen)
se ti je shum problem(problem)
pse me len pa men.

Zemer un po pritoj
me ty senet nuk i harroj
cdo sen pa ty nuk e mendoj
cdo problem per ty e largoj
tash nfun po me ty mo u kry
s'dua te te sh ty mo ne SY
se nuk je e vetmja un e di
ka tjera nuk je vetem ti.
he more jarana cfar goca ka TIRANA
un ty mo nuk pot lus
e di se ka goca edhe nrus
ne MAQEDONI,KOSOV dhe SHQIPRI
yeah.... craizy G
SHKUPI... PRISHTINA... TIRANA... yeah yeah (yeahh)


Ky tekst u dërgua nga Jeta JashariGoni Kercova
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Goni - Vendi Ven
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi Ven".
3. Video është e këngës "Vendi Ven", por nuk këndohet nga Goni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Goni Kercova:


Komente 0