Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gonxhe Manakovska - Hajde Hajde Moj Selvie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajde, hajde moj selvie
Je si yll o i bukurisë.
I: O xhamadani gocë të paska hije, aman
Ju thafshin gishtat terzisë! :I
Xhamadanin qep prej ari
A s’ma falë mori selvi?
I: Oh ta fërkon me lot beqari, aman
E ta ruen për dashuri. :I
Hajde, hajde lule behari
Gjithnji f’tyra moj po të qeshë
I: O knaqja shpirtin këtij beqari- aman
Se ia çove zemrën peshë. :I


Gonxhe Manakovska - Hajde Hajde Moj Selvie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Moj Selvie".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Moj Selvie", por nuk këndohet nga Gonxhe Manakovska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gonxhe Manakovska:


Komente 0