Më mbaj mend (për 1 muaj)

Govi Reka - N'dërras Të Vekut Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oo ne drras te vekit o kush po kan e
Kan syzeza o per jarane
Kan syzeza o per jarane o tan po e than o dushkin ne male
O po than dushk more e po than bar o nuk po e len o veren me dale
Nuk po e len o me dal sivjete o per qat djale o si na i ka deke
Per qat djale more djale te ri e o a e din nan o vorrin e tije
O ne vorre te reja per nen xhamije a me jep iz oj non te shkoj e te rrije
Shkon syzeza i ka ra permbie o ta fshin krah djal o mu e tye
Ta fshin kraht more na i kan than o bese te madhe mke pas dhane e
O kur ta nij ej o zanin tone o edhe i vdekur ne varr me kane
Edhe i dekun ne vorr me kane o dhe e drrasa po i qes njan ane
Dhe e drrasa po i qes njan ane o jallah moj o cohna ne kamb e
Jallah baj e cohna ne kamb ohh more ta qendisi o fashen me mall ani
Govi Reka
Publikimi: 21/12/2020
Orkestrimi: Besnik Zikolli


Govi Reka - N'dërras Të Vekut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'dërras Të Vekut".
3. Video është e këngës "N'dërras Të Vekut", por nuk këndohet nga Govi Reka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Govi Reka:


Komente 0