A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gramos Aliu - Vetem Nje Puthje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2017

2017-08-10T18:00:07

1. Ah sa dua pranë t'më afrohesh
Fluturimthi të vish tek unë
në krahët e mi sikur të zgjohesh,
në krahët e tu të zgjohem unë..

2. Ende të kërkoj në çdo ëndërr
Zemra ime vuan veç për ty,
Dua ta shijoj buzën e ëmbël dhe aq të bukur?!
Dua ti takoj ata sy...

Ref. Vetëm një puthje e dua prej teje,
veç një shikim, dhe asgjë më shumë
se ndoshta nesër do jesh larg prej meje,
e ndoshta nesër larg, do t'jem dhe unë...

3. Eja zemër unë të kam shumë xhan,
zgjuar netët për ty i kaloj,
ta ndjej aromën në çdo anë,
dhe hapat e tu i dëgjoj...

4. Ende të kërkoj në çdo ëndërr,
zemra ime vuan veç për ty,
Ku ka humbur buza jote e ëmbël, dhe aq e bukur?!
Dua ti takoj ata sy...

Ref...

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018