Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ahmeti - Shpirti I Shitur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10Harron dashnin e vjeter
me ndrrove per ni tjeter
veq se ish me pasanik
Un fatit qka mi ba
jam ni djal fukara menxi
ke prit nga un me ik

Ref:
Pasuria shkon e vjen
dashurin ate se gjen
me t'keq po ma kthen
(me t'keq po ma kthen)
Ti me je nje shpirt i shitur
un kete nuk e paskam ditur
jeta do ta kthen
(jeta do ta kthen)

Po flitet ne qytet
lumturin se ke gjet
ven dashnis ke marr veq lot
Ne zgjedhje ke gabuar
ather kur mke lan mua
dije se parja nuk osht Zot

Ref (3x):
Pasuria shkon e vjen
dashurin ate se gjen
me t'keq po ma kthen
(me t'keq po ma kthen)
Ti me je nje shpirt i shitur
un kete nuk e paskam ditur
jeta do ta kthen
(jeta do ta kthen)


Ky tekst u dërgua nga FjollaGranit Ahmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/11/2013


Granit Ahmeti - Shpirti I Shitur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti I Shitur".
3. Video është e këngës "Shpirti I Shitur", por nuk këndohet nga Granit Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ahmeti:


Komente 0