TEKSTESHQIP

Niti Haziri
Asaj
Lyrics

Jan hargju krejt ndjenjat
Qe i kam pas ndaj teje
Jam tu i shkru do fjal
Si zemren ma theve

Kur mke pa tu ka ndal fryma
Qysh jena kan na dyt e dina
Rf
Nuk kam dit as vet ty sat kam dasht
Sa her tkam dhan dashni pa mas
Nuk e kam dit as vet ty sa tkam dasht
Veq nje gjë e di se nuk du ma met pas

Mke shkru prap se je tu merzit
Tka kaplu vetmija
Ta o von ne me u kthy
E kalume mbet dashnija
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, krijimi muzikor u bë i disponueshëm para shikuesve i plotësuar artistikisht me një klip muzikor, video produksioni i të cilit është krijuar nga A Films. Videoklipi u publikua me datë 10 Qershor 2022. Për komponimin dhe për arranzhimin është kujdesur Shkumbin Azizi, teksa kënga është një krijim me tekst nga Flamur Hasani.