Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gre3nt & Kushtrimi - Pa Lidhje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Më së shumti në botë i urrej telefonat,
Gjithmonë janë të zënë dhe unë asgjë nuk kuptoj:
Ndoshta numrin e gaboj,
Ndoshta emrin ta harroj,
Ndoshta, ndoshta, unë të dashuroj!

Ref:
Dhe prap, prap,
lidhja është e zënë kur të kërkoj unë,
Sa të dua, si të të tregoj!
Dhe prap, prap,
I thuaj nënës sate bisedën ta shkurtoj,
Unë më nuk mund të duroj!

Më së shumti në botë i urrej telefonat,
Gjithmonë janë të zënë dhe unë asgjë nuk kuptoj:
Ndoshta numrin e gaboj,
Ndoshta emrin ta harroj,
Ndoshta, ndoshta, unë të dashuroj!

Mbi telat e telefonit zogjët po këndojnë,
Për inatin tim dhe unë prap asgjë nuk kuptoj:
Ndoshta numrin e gaboj,
Ndoshta emrin ta harroj,
Ndoshta, ndoshta, unë të dashuroj!

Ref:
Dhe prap, prap,
lidhja është e zënë kur të kërkoj unë,
Sa të dua, si të të tregoj!
Dhe prap, prap,
I thuaj nënës sate bisedën ta shkurtoj,
Unë më nuk mund të duroj!
Gre3nt
Publikimi: 26/07/2006
Festivali: VFM 2007


Gre3nt & Kushtrimi - Pa Lidhje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Lidhje".
3. Video është e këngës "Pa Lidhje", por nuk këndohet nga Gre3nt & Kushtrimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0