Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Dominated Love Slave Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

I want to be your dominated love slave
I want to be the one that takes the pain
You can spank me when I do not behave
Mack me in the forehead with a chain

Cause I love feelin' dirty
And I love feelin' cheap
And I love it when you hurt me
So drive them staples deep

I want you to slap me and call me naughty
Put a beltsander against my skin
I want to feel pain all over my body
Can't wait to be punished for my sins.

Cause I love feelin' dirty
And I love feelin' cheap
And I love it when you hurt me
So drive them staples deep

Yee-hah!

Cause I love feelin' dirty
And I love feelin' cheap
And I love it when you hurt me
So drrrriiiveeee.....Staples?
Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Dominated Love Slave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dominated Love Slave".
3. Video është e këngës "Dominated Love Slave", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0